לרשימת התחרויות של קנגורו

קנגורו ה-4 2017 - 109 זוכים

ב

מקום ראשון

רון וינשטיין - תדהר,יקנעם - 97.4 נקודות
תומר מורדוב - אילן רמון,נתניה - 97.4 נקודות

מקום שני

עובד רונן - תחכמוני,רחובות - 94.8 נקודות

מקום שלישי

יוליאן צ'ופליאק - אחדות,אשדוד - 93.6 נקודות

ציון לשבח

אופק דותן כהן - חיים חפר,נתניה - 93.4 נקודות
דיאנה ברקוביץ - רעים,אשדוד - 91.2 נקודות
שון באומשטיין - יחדיו,באר שבע - 89.8 נקודות
וינדר לינוי - אביחי,נתניה - 88.6 נקודות
גיל רוזן - צפרירים,חדרה - 86.2 נקודות
עידו אהרונוב - ניצני המדע רחובות,רחובות - 86 נקודות
ליאם כהן - קשת,אשדוד - 83.6 נקודות
ליעד שיינברג - מורשה בנים,פתח תקוה - 83.6 נקודות
דיאנה ארטישצ'ב - נופים,חיפה - 82.8 נקודות
אילון ישכיל - יוספטל,אזור - 82.4 נקודות
ליאור קאן - נאות לון,באר שבע - 82.4 נקודות

ג

מקום ראשון

זיו זדה-יהודה - גבריאלי,דימונה - 119.8 נקודות

מקום שני

יואב הוברמן - תחכמוני,רחובות - 111 נקודות

מקום שלישי

אורן פרוכטמן - צמח לאמנויות,אשדוד - 109.8 נקודות

ציון לשבח

מאיה אפקישב - יחדיו,באר שבע - 102.2 נקודות
אביה הרץ - מורשה בנות,פתח תקוה - 99.8 נקודות
איתן טל - זבולון המר,ראשון לציון - 99.8 נקודות
אופק קרייזל - לאה גולדברג,נתניה - 98.6 נקודות
גולן ברנט - נופים,חיפה - 98.6 נקודות
עלמא קמחי - א.ד גורדון,חולון - 97.8 נקודות
לישי אסת בן שמחון - עמי אסף,דימונה - 97.4 נקודות
שון סקרבניק - תדהר,יקנעם - 97.4 נקודות
שי-לי בן יקר - ביאליק,נתניה - 96.2 נקודות
אלעד סרוסי - תחכמוני,רחובות - 96.2 נקודות
נעם ספנייב - יחדיו,באר שבע - 96 נקודות

ד

מקום ראשון

רון גרוסמן - עין גנים,פתח תקווה - 126 נקודות

מקום שני

שירי עזר - להבים,להבים - 121 נקודות

מקום שלישי

איתי לבנטר - בן גוריון,כפר סבא - 119.8 נקודות

ציון לשבח

יהונתן לביא - ממ"ד הקריה,אשדוד - 116 נקודות
ליאם מנדלוביץ - א.ד גורדון,חולון - 116 נקודות
יאיר זינגר - מורשת,מורשת - 114.8 נקודות
אבישי לוי - שז"ר,אשדוד - 113.6 נקודות
אריאל טרויאנובסקי - בית אקשטיין יד רמב"ם,יד רמב"ם - 113.6 נקודות
אלה בייער - חיים חפר,נתניה - 113.6 נקודות
איל גת - מורשת,מורשת - 113 נקודות
ארז רונן - תחכמוני,רחובות - 111 נקודות
אילה גליק - מורשה בנות,פתח תקוה - 108.6 נקודות
אורי פישר - להבים,להבים - 107.4 נקודות

ה

מקום ראשון

אביתר יוסף אמיתי - גופנה,נווה צוף - 140 נקודות

מקום שני

יקיר גרסון - רמת מודיעים,חשמונאים - 131.4 נקודות

מקום שלישי

תומר צוקרט - להבים,להבים - 122.6 נקודות

ציון לשבח

דוד ניימן - גופנה,נווה צוף - 121.4 נקודות
עידו לינדנר - עמיטל,פתח תקוה - 119 נקודות
יאיר סגל - אפרתה,ירושלים - 116.4 נקודות
משה שטיין - גופנה,נווה צוף - 116.4 נקודות
נעם רייכמן - הדסים יקנעם,יקנעם - 112.6 נקודות
אור אל בטשבילי - בארי,באר שבע - 112.6 נקודות
נצח אלירז - נעם רחל,מעלה מכמש - 110.2 נקודות
עומרי הדס - א.ד גורדון,חולון - 110 נקודות
אביתר קפח - דרכי-יהודה,מודיעין - 109 נקודות
מירב אמיתי - הירוק,הוד השרון - 106.4 נקודות
אור-אל סרוסי - תחכמוני,רחובות - 106.4 נקודות

ו

מקום ראשון

אביאל פרלמן - אפרתה,ירושלים - 137.6 נקודות

מקום שני

נתנאל ארנולד - רמת מודיעים,חשמונאים - 133.8 נקודות

מקום שלישי

רפאל סרוסי - תחכמוני,רחובות - 132.6 נקודות
שחר ימיני - נעם רחל,מכמש - 132.6 נקודות

ציון לשבח

יובל חסקלברג - אילן רמון,נתניה - 131.4 נקודות
רואי דולב - אפרתה,ירושלים - 126.4 נקודות
צדק דוגלן - רמת מודיעים,חשמונאים - 126.4 נקודות
דנה שפר - תשרי,נתניה - 120.2 נקודות
איתן אור גפן - אור זבולון המר,באר שבע - 120.2 נקודות
איתי זילברמן - הריאלי אחוזה,חיפה - 119 נקודות
אלעד יושעי - נטעים בנים,מבוא חורון - 119 נקודות
שוהם אבר בן שמחון - עמי אסף,דימונה - 117.6 נקודות

ז

מקום ראשון

ליאור עובדיה - מקיף ג',אשדוד - 124.6 נקודות

מקום שני

יגור סטוליארסקי - דה שליט,רחובות - 96.8 נקודות

מקום שלישי

איתמר גל-ים - דה שליט,רחובות - 92.6 נקודות

ט

מקום ראשון

מתן מוזס - בית אקשטיין יד רמב"ם,יד רמב"ם - 70.2 נקודות

ב - ערבית

מקום ראשון

שאדי פרג' - ב - יסודי ינוח ב,כפר ינוח - 81.2 נקודות

מקום שני

דאניאל חבקה - ב - יסודי ינוח ב,כפר ינוח - 58.6 נקודות

מקום שלישי

תאמר שמא - ב - יסודי ינוח ב,כפר ינוח - 58.4 נקודות
אלאן חרבאוי - ב - ג'וליס א',ג'וליס - 58.4 נקודות

ציון לשבח

יוסוף מסארווה - ב - אגיאל,טייבה - 57.4 נקודות

ג - ערבית

מקום ראשון

סואר עתאמנה - ג - אלח'וארזמי,באקה אלגרביה - 73.6 נקודות

מקום שני

קמיל עווידה - ג - אגיאל,טייבה - 66.2 נקודות

מקום שלישי

מרים בראנסי - ג - אגיאל,טייבה - 64.6 נקודות

ציון לשבח

מוחמד אבו פרך - ג - אלח'וארזמי,באקה אלגרביה - 64.2 נקודות

ד - ערבית

מקום ראשון

קרלוס עלם - ד - יסודי גוש-חלב,גוש-חלב - 83.4 נקודות

מקום שני

ראזי מולא - ד - ג'וליס א',ג'וליס - 79.4 נקודות

מקום שלישי

כנאן גנאים - ד - אלח'וארזמי,באקה אלגרביה - 77.4 נקודות

ה - ערבית

מקום ראשון

מחמוד מג'דוב - ה - מרכז המחוננים טמרה,טמרה - 85.8 נקודות

מקום שני

גיווארה יוסף - ה - יסודי ינוח ב,כפר ינוח - 83.6 נקודות

מקום שלישי

הנא אבו חלא - ה - ג'וליס א',ג'וליס - 81.4 נקודות

ו - ערבית

מקום ראשון

סרי פרג' - ו - יסודי ינוח ב,כפר ינוח - 82.8 נקודות

מקום שני

אסעד יאסין - ו - מרכז המחוננים טמרה,טמרה - 82.6 נקודות

מקום שלישי

רואא אשרף חג'אזי - ו - מרכז המחוננים טמרה,טמרה - 75.2 נקודות

ז - ערבית

מקום ראשון

מיאר דאהר - ז - מקיף אורט סאג'ור,כפר סאג'ור - 96 נקודות
מיסם אברהים - ז - מקיף אורט סאג'ור,כפר סאג'ור - 91 נקודות

מקום שני

הדיל ח'טיב - ז - חט"ב ינוח ג'ת,כפר ינוח - 84 נקודות

מקום שלישי

סואר סיף - ז - חט"ב ינוח ג'ת,כפר ינוח - 79.2 נקודות

ציון לשבח

באסל גאנם - ז - מקיף אורט סאג'ור,כפר סאג'ור - 72.8 נקודות
מג'ד חג'יחיא - ז - אלמג'ד,טייבה - 72.8 נקודות
אמואג אלסייד - ז - תיכון מקיף אורט-אלסייד,אלסייד-נגב - 71.4 נקודות

ח - ערבית

מקום ראשון

אחמד מסארוה - ח - אלמג'ד,טייבה - 100.2 נקודות

מקום שני

חלא עישאן - ח - מרכז המחוננים טמרה,טמרה - 79.8 נקודות

מקום שלישי

תאלא עקרי - ח - מרכז המחוננים טמרה,טמרה - 76.2 נקודות

ציון לשבח

רידאן דאהר - ח - מקיף אורט סאג'ור,כפר סאג'ור - 74 נקודות
נור עאזם - ח - אלמג'ד,טייבה - 72.8 נקודות
מוחמד פואז' אבו עאבד - ח - מקיף אלראזי-חט"ב,רהט - 71.4 נקודות

ט - ערבית

מקום ראשון

מוחמד גהאד עאסי - ט - מקיף כפר ברא,כפר ברא - 67 נקודות

מקום שני

ארוואן אבו חבאק - ט - אורט ביר הדאג',ביר הדאג' - 66.4 נקודות

מקום שלישי

סנא אבן חגיה - ט - אורט ביר הדאג',ביר הדאג' - 61.2 נקודות

ציון לשבח

ורד עראקי - ט - חטב ב,טירה משולש - 60 נקודות
סלמא מנסור - ט - חטב ב,טירה משולש - 58.8 נקודות
סאגידה אלסייד - ט - תיכון מקיף אורט-אלסייד,אלסייד-נגב - 58.8 נקודות


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן