לרשימת התחרויות של קנגורו

קנגורו ה-3 2016 - 58 זוכים

ב

מקום ראשון

יואב הוברמן - תחכמוני,רחובות - 126 נקודות

מקום שני

פלג קול - אשכול,נס ציונה - 119.75 נקודות

מקום שלישי

גולן ברנט - נופים,חיפה - 114.75 נקודות

ציון לשבח

עידו כפיר - מעיין,יבנה - 112.25 נקודות
זדה זיו יהודה - גבריאל,דימונה - 108.5 נקודות
שון סקרבניק - תדהר,יקנעם - 107.25 נקודות
דניאלה טוטו - ארזים,יקנעם - 107.25 נקודות
אלעד סרוסי - תחכמוני,רחובות - 107.25 נקודות

ג

מקום ראשון

אבישי לוי - שז"ר,אשדוד - 113.5 נקודות

מקום שני

ארז משה רונן - תחכמוני,רחובות - 112.25 נקודות

מקום שלישי

רון גרוסמן - נווה עוז,פתח תקוה - 107.25 נקודות
נווה ברנר - קול יעקוב,ירוחם - 107.25 נקודות

ציון לשבח

יהודה יוסף ברק - ממ"ד כפר גנים,פתח תקווה - 103.5 נקודות
יובל טולדו - נופים,חיפה - 102.25 נקודות
שירי עזר - להבים,להבים - 101 נקודות

ד

מקום ראשון

נעם רייכמן - הדסים,יקנעם - 126 נקודות

מקום שני

אופק מן - הירוק,הוד השרון - 121 נקודות

מקום שלישי

מירב אמיתי - הירוק,הוד השרון - 117.25 נקודות

ציון לשבח

אמיר לביא - הלל,רמת גן - 116 נקודות
צופן ניניו - דוד ילין,חיפה - 116 נקודות
אלדר ברוק - עלומים,קרית אונו - 114.75 נקודות
מאיה גלזר - רעים,אשדוד - 114.75 נקודות
אור-אל סרוסי - תחכמוני,רחובות - 114.75 נקודות

ה

מקום ראשון

רפאל סרוסי - תחכמוני,רחובות - 150 נקודות

מקום שני

יובל חסקלברג - אילן רמון,נתניה - 122.25 נקודות

מקום שלישי

בן מלכין - בר לב,פתח תקוה - 121.25 נקודות

ציון לשבח

נעם הצבי - הדסים,יקנעם - 117.5 נקודות
נתיב קולישר - יסודי אזורי רגבה,רגבה - 117.5 נקודות
ירדן חנוך - קול יעקב,ירוחם - 112.5 נקודות
גיא בורנשטיין - ניצנים,תל אביב - 112.25 נקודות
שי רוזביץ' - ממ"ד מורשה,פתח תקוה - 112.25 נקודות

ו

מקום ראשון

איתן חותם - דרכי יהודה,מודיעין - 143.75 נקודות

מקום שני

יאיר אורן - תחכמוני,רחובות - 132.5 נקודות

מקום שלישי

אטל גראואר - שז"ר,אשדוד - 127.5 נקודות

ציון לשבח

נגה ניר - החורש,זכרון יעקב - 126.25 נקודות
שוהם קוצר - שז"ר,אשדוד - 126.25 נקודות
אילן לוין - אביבים,ראשון לציון - 126.25 נקודות

ז

מקום ראשון

קתרינה קוזמין - הלל,רמת גן (תוכנית בר אילן) - 95 נקודות

מקום שני

לירן ברוק - שז"ר,קריית אונו - 93.75 נקודות

מקום שלישי

ענבר הרשמן - הכפר הירוק,רמת השרון - 91.25 נקודות
רותם חמו - עירוני א',תל אביב - 91.25 נקודות

ח

מקום ראשון

ענבר ולד - ה - עין גנים,פתח תקווה (תוכנית בר אילן) - 133.75 נקודות

מקום שני

ויקטור פטרוב - שבח מופת,תל אביב - 110 נקודות

מקום שלישי

יונתן חשפר - אשל הנשיא,באר שבע - 105 נקודות

ט

מקום ראשון

יוגב קוצר - מקיף ג',אשדוד - 104 נקודות

י

מקום ראשון

אלמוג ולד - ז - חט"ב רשיש,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן) - 143.75 נקודות

ב - ערבית

מקום ראשון

בראא סולטאני - ב - אלעומרייה,טירה - 79.25 נקודות

מקום שני

כרם ברכאת - ב - ינוח ב,ינוח - 62.75 נקודות

ג - ערבית

מקום ראשון

קרלוס עלם - ג - יסודי,גוש-חלב - 88.25 נקודות

מקום שני

תיראן ח'טיב - ג - ינוח ב,ינוח - 59.5 נקודות

ד - ערבית

מקום ראשון

יוסף ג'יווארא - ד - ינוח ב,ינוח - 89.75 נקודות

מקום שני

הבא פדילה - ד - אלעומרייה,טירה - 81 נקודות

ה - ערבית

מקום ראשון

ג'מיל פדילה - ה - אלעומרייה,טירה - 62.5 נקודות

ו - ערבית

מקום ראשון

באסל חאג יחיא - ו - אלזהרא,טייבה - 90.75 נקודות

מקום שני

סאגי חאג יחיא - ו - אלזהרא,טייבה - 88.75 נקודות

מקום שלישי

סואר סיף - ו - ינוח ב,ינוח - 82 נקודות

ט - ערבית

מקום ראשון

חגיה שימה אבן - ט - אורט,ביר הדאג׳

י - ערבית

מקום ראשון

יאסמין אלהוזייל - י - ,רהט


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן