לרשימת התחרויות של קנגורו

קנגורו ה-2 2015 - 72 זוכים

ב

מקום ראשון

אבישי לוי - שז"ר,אשדוד - 114.8 נקודות

מקום שני

דניאל ג'ייקובסון - עומרים,עומר - 113.6 נקודות

מקום שלישי

אורי טנג'י - אופקים דוד בן גוריון - 108.6 נקודות
דולב ניסים - אופקים דוד בן גוריון - 107.4 נקודות

ציון לשבח

יעל אשבל - הוד השרון ממלכתי א' - 98.6 נקודות
עידן פריז - באר שבע יחדיו - 97.4 נקודות
נוה עדני - ירוחם קול יעקב - 97.4 נקודות
אביטל אבייב - באר שבע יחדיו - 93.6 נקודות
מעיין ארזדה - פתח תקווה בר לב - 93.2 נקודות
נוה ברנר - ירוחם קול יעקב - 91 נקודות
מיכה גולד - יקנעם הדסים - 90.8 נקודות

ג

מקום ראשון

נעם רייכמן - יקנעם הדסים - 113.6 נקודות

מקום שני

נעם הצבי - יקנעם הדסים - 104.6 נקודות

מקום שלישי

רומי גיגואשוילי - שז"ר,אשדוד - 103.6 נקודות
מקס קוזמין - גבעת שמואל בן גוריון - 103.6 נקודות

ציון לשבח

בארי ויינטראוב - חולון גורדון - 98.4 נקודות
מקס שטיימברג - באר שבע נווה שלום - 97.4 נקודות
אייל זוסימן - הוד השרון הירוק - 93.6 נקודות
אופק מן - הוד השרון הירוק - 92.4 נקודות

ד

מקום ראשון

ענבר ולד - עין גנים,פתח תקווה (תוכנית בר אילן) - 114.8 נקודות
נועם וגשל - מטולה הנדיב /עמותת מופת - 109.8 נקודות
גיא בורנשטיין - תל אביב ניצנים - 109.8 נקודות

מקום שני

יובל חסקלברג - נתניה אילן רמון - 108.6 נקודות
אראל-כפיר גרוסמן - שוהם אבן חן - 108.6 נקודות
בר ימיני - להבים להבים - 108.6 נקודות

מקום שלישי

נדב נקש - אריאל,אשדוד - 107 נקודות

ציון לשבח

איתמר-אברהם שמיר - ד - אורנית ממ"ד יובלים - 102.4 נקודות
אלון אלפסי - שז"ר,אשדוד - 102.4 נקודות
טוטו דותן - תל אביב טבע - 102.4 נקודות
אחיה כהן - גבעת שמואל מורשת מנחם - 98.6 נקודות
ניר רוזן - חדרה מופת חופים - 98.6 נקודות
גיא זינגר - רמת השרון הדר - 98.6 נקודות
יקרת אזולאי - באר שבע רננות - 97.4 נקודות
עידן כהן - חיפה נופים - 97.4 נקודות

ה

מקום ראשון

עומר זלצמן - תל אביב ארזים /עמותת מופת - 143.8 נקודות

מקום שני

אילן לוין - ראשון לציון אביבים - 140 נקודות

מקום שלישי

דרור במברגר - מודיעין משואת נריה - 132 נקודות
ליאור עובדיה - שז"ר,אשדוד - 126.2 נקודות

ציון לשבח

אטל גראואר - שז"ר,אשדוד - 125 נקודות
ריאן פיליפ - היובל,אשדוד - 122.6 נקודות
עידו נאבל - בית יהושע ויצמן - 122.6 נקודות
עידו קפלן - תל אביב נעמי שמר - 122.6 נקודות
הראל מייל - אבן יהודה בכר - 122 נקודות

ו

מקום ראשון

איציק מילשטיין - ראשון לציון שלמון /עמותת מופת - 145 נקודות

מקום שני

טל בן-צבי - גורדון,חולון - 140 נקודות

מקום שלישי

קתרינה קוזמין - הלל,רמת גן (תוכנית בר אילן) - 137.4 נקודות

ציון לשבח

פלג כדורי - כוכב יאיר נוף צורים צור יגאל - 136.2 נקודות
לירן ברוק - קרית אונו עלומים - 135 נקודות
קובי אסלן - נשר רמות יצחק א - 135 נקודות
אלמוג ולד - עין גנים,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן) - 135 נקודות
רם אקר - בת ים יגאל אלון /עמותת מופת - 133.8 נקודות

ז

מקום ראשון

יהונתן חרמץ - נחלים ישיבת בנ"ע נחלים - 101.2 נקודות

מקום שני

גילעד גחלת - בית-אל בית-אל בנים - 100.2 נקודות

מקום שלישי

אריאל ברנר - מעלה אדומים ישיבה תיכונית - 92.8 נקודות

ציון לשבח

מאיה זינגר - קציר,חולון - 90.2 נקודות
אריאל יצחק - רמת גן מורדי הגטאות - 88.8 נקודות
איתי פוגל - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה - 87.6 נקודות
אליהו עובדיה - בית אל בית-אל בנים - 86.2 נקודות

ח

מקום ראשון

דותן סלימן - רחובות אמי"ת המר - 111.4 נקודות

מקום שני

נופר-רות שיף - חט"ב רשיש,פתח תקווה - 95.2 נקודות

מקום שלישי

עומרי רם - רמת גן עתיד - 92 נקודות

ציון לשבח

ידידיה סינוואני - בית-אל בית-אל בנים - 91.4 נקודות
יצחק גיא - בית-אל בית-אל בנים - 88.8 נקודות

ט

מקום ראשון

מתן סטנגר - מודיעין ישיבת לפיד מודיעין - 117.6 נקודות

מקום שני

עידן זילכה - טשרניחובסקי,נתניה - 75.2 נקודות

מקום שלישי

יותם סבוראי - מקיף א',באר שבע - 74.6 נקודות

ציון לשבח

מריה ארבדג'י - דימונה ליהמן - 72 נקודות

י

מקום ראשון

נעם כוכבי - אשל הנשיא,באר שבע - 116.4 נקודות

מקום שני

גיא שטוטלנד - מקיף אמי"ת ה',באר שבע - 115 נקודות

מקום שלישי

עוז בלס - אשל הנשיא,באר שבע - 97.8 נקודות

ציון לשבח

יונתן זלץ - אשל הנשיא,באר שבע - 88.4 נקודות
אלעד הרוש - רחובות ישיבת אמי"ת עמיחי - 82.6 נקודות


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן