לרשימת התחרויות של האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-30 2019 - 60 זוכים

י

הצטיינות

ניר אהרוני - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
יובל אורפז - דה שליט,רחובות
אמיר בוחניק - התיכון לחינוך סביבתי,שדה בוקר
מור בנדק - העמק המערבי,יפעת
רעות גולדברג - אמי"ת עירוני ו',חיפה
צאלה גם זו לטובה - תיכון קריית שרת,חולון
יונתן דגן - ליאו באק,חיפה
עדן דינה הורודי - מאיר שפיה,מאיר שפיה
עדן הינדי - אורט יד לבוביץ',נתניה
דניאל הרשקוביץ - דנציגר,קריית שמונה
יובל ויצרבין - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
טל זהר - ליאו באק,חיפה
תבור טוביס - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
ליעם לורנץ - עירוני ה',חיפה
גלי מזרחי - ליאו באק,חיפה
שחר מלמד-כץ - מיתרים,מיתר
למיא מנסור - תיכון אל עמל
אריג מנסור - תיכון אל עמל
דניאל סגרה - דה שליט,רחובות
קובי סדינוף - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
נבו סוננט - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
אמיר פרולובה - אורט,ערד
שון צ'רנייב - דנציגר,קריית שמונה
איתי קורנט - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
עשהאל קראוס - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
דולב רונן - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
תומר שטרן - מאיר שפיה,מאיר שפיה
גיא שלגי - עירוני חוגים,חיפה
תמיר שפירא - אמי"ת,מודיעין

י"א

הצטיינות

יואב אלכסנדר - יצחק שמיר,פתח תקווה
ליאור בר הלל - מו"ר,מכבים רעות
טל ברוקר - בן צבי,קריית אונו
דוד גרמן - אמי"ת,מעלה אדומים
ענבר ולד - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
נעם ליכט - ליאו באק,חיפה APIO
גל מתתיהו - ליאו באק,חיפה
שגיא נחושתן - נופי הבשור
תומר סבן - מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע
ליאור סימיונוביץ' - ליאו באק,חיפה
משה סינקלר - הימלפרב,ירושלים
נגה קרן - ליאו באק,חיפה
עינב רווה - העמק המערבי,יפעת
איתמר ריבקינד ברלב - עתיד תיכון למדעים,לוד
אורי שווירץ - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
דן שמשי - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
אריאל שפר - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
אמרי אברם - כי"ח אליאנס,חיפה
יובל אנטמן רון - קשת,ירושלים
אביב חובר - עתיד תיכון למדעים,לוד
שילה כהן - ישיבת בני עקיבא,קרני השומרון
בן לויט - רביבים,ראשון לציון
אליהו נזלובין - אמי"ת,מעלה אדומים
ויקטוריה ניזמייב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
רוני פיבניק - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
אריאל קפלן - תיכונט,תל אביב
איתמר ריינמן - ישיבת בני עקיבא,מודיעין
יובל אילני - דה שליט,רחובות
אלמוג ולד - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
אביב טילינגר - בית ספר דמוקרטי ע"ש יעקב חזן,כפר סבא
מאיה קלינשטיין - מו"ר,מכבים רעות


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן