לרשימת התחרויות של האולימפיאדה הארצית לפיזיקה

האולימפיאדה הארצית לפיזיקה ה-28 2017 - 56 זוכים

י

הצטיינות

יונתן איגלר - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה (בנו ארבל)
יובל אילני - ט - דה שליט,רחובות
אורי אפלבוים - ליאו באק,חיפה
רז אשבורן - חמדע,ת"א
מאור בירותי - אורט יגאל אלון,יקנעם
עידן בסון - אורט יגאל אלון,יקנעם
מאור גיגי - אליאנס,תל אביב
יעל גליקסמן - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
גל גרוס - אורט קריית מוצקין,קרית מוצקין
דניאל גרישצ'נקו - תיכון חדרה,חדרה
ענבר ולד - ו - עין גנים,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
יונתן חסון - הכפר הירוק,רמת השרון
עידו טולדנו - תיכון חדרה,חדרה
איתי טל - ליאו באק,חיפה
איתי יהודה - בן צבי,קריית אונו APIO (תוכנית בר אילן)
נועם יערי - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
זיו כהן - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
עידו מורד - איילון,חולון
אביתר מלניק - ניסויי תפן,כפר ורדים
יונתן ממן - אורט יגאל אלון,יקנעם
דניאל נוקראי - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
עומר צפורי - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
נמרוד קונפורטי - שש שנתי ע"ש יצחק איש שלום,כפר יונה
אלון קיטין - אורט מעלות,מעלות
נדב קנדל - עתיד תיכון למדעים,לוד
עמרי רבד - צפית,כפר מנחם
ליעד רובניק טויטש - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רותם שיזף - עיינות ירדן,עמיר

י"א

הצטיינות

עומר בצרי - דה שליט,רחובות
מיכאל גלזנר - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
יונתן הדס - איילון,חולון
איל וולך - י - מוסינזון,הוד השרון
אלמוג ולד - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
אביב טילינגר - ט - בית ספר דמוקרטי ע"ש יעקב חזן,כפר סבא
אוהד טל - עירוני ה',חיפה
רועי ירון - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
ליאור לדרר - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
ליבי לובוביץ - ליאו באק,חיפה
אלעד ליוש - אמי"ת גוש דן,גבעת שמואל
בועז מונטיליה - ליידי דיוויס,תל אביב
ערן מן - י - צפית,כפר מנחם
טל ניסן כהן - תיכון המושבה,זכרון יעקב
שיר סגמן - תיכון ע"ש גולדה מאיר,נס ציונה
נצר עברי - ישיבת כפר גנים,פתח תקווה
נדב פינקל - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
עמרי רבד - י - צפית,כפר מנחם
יובל שמחון - עתיד תיכון למדעים,לוד
אלון שראל - דה שליט,רחובות
איתן תירוש - תמר אריאל (שפירא),נתניה (בנו ארבל)
אורן בנדרסקי - מקיף ע"ש יצחק רגר,באר שבע
נוי וסקר - התיכון הרב תחומי ע"ש ליהמן,דימונה
עלי חאג - מכללת מאר אליאס,אעבלין
רון מועלם - בן צבי,קריית אונו
הילה מיטשניק - הכפר הירוק,רמת השרון
שני שולט - על יסודי,משגב
יצחק שקד - ויצו,נהלל


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן