לרשימת התחרויות של דן דוד - NAME YOUR HERO

דן דוד - NAME YOUR HERO ה-2010 2010 - 35 זוכים

1

דניאל בר-נור - ט - חטיבת ארזים נווה סביון, אור יהודה - אדווין האבל
יותם וולף - ט - חטיבת ארזים נווה סביון, אור יהודה
מקסים שפירא - ט - אורט טכניקום גבעתיים - אין אף אחד בשום מקום,א וטיזם - הסופרת דונה וויליאמס
עדן קופרווסר - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה - פרופסור ברנרד לואיס: לגעת באומץ בהסטוריה כדי להבין את ההווה

2

אילנה סהלו - ט - אורט,רחובות - תודעה פמיניסטית
אנאל כהן - ט - אלדד,נתניה - נלסון מנדלה- לוחם החופש והחירות
דן ורשקוב - י"א - גימנסית גן נחום,ראשון לציון - ג'ורג' אורוול
טל קסלר - י - רמות חפר - העוצמה של "כוח השקט", רוזה פארקס
יאן סגל - ט - אורט השומרון,בנימינה - בוב גלדוף - לייב אייד
ניצן מור - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה - הלבבות הקדושים
סמיר אלפחל - י"א - תיכון אורתודוקסי רמלה - נטע - נוער רמלה
עומר דיליאן - י - הכפר הירוק,רמת השרון - וואלב VALVE - משחקי המחשב כאמנות
עומרי אימאן עלא' - י"ב - אורט אחווה גלבוע - מוסד רנד - חינוך מיוחד לנכים
ראיד נשאת חאג'-יחיא - י - התיכון ע"ש מיי בויאר,ירושלים - המלכה נור (פועלה לקידום מעמד האישה)
שרה לי לולו שמש - י - עירוני ד',תל אביב - צופים (שבט יפו) עושים טוב
תומר שהם - י - אורט השומרון,בנימינה - אנשי הצוות של משחק הרשת – האטריק

3

איל קרנץ - ט - אורט השומרון,בנימינה - הרב אברהם אלימלך פירר
גל צדפי - ט - הכפר הירוק,רמת השרון - נחמה טלפז - מורה לפסנתר
טמיר חץ - ט - אורט השומרון,בנימינה - הרב אברהם אלימלך פירר
יובל שלזינגר - ט - הכפר הירוק,רמת השרון - מיה שביט - עשייה מוזיקלית
ליאל ואתורי - י"ב - עמל, הרב תחומי למדעים ואומניות, חדרה - מתנועת נוער לתנועה חינוכית המשפיעה על דמותה של החברה הישראלית
מעוז קרסנטי - ט - ליאו באק,חיפה - השמיים הם הגבול והדרך דרך ארץ, על יונתן חלאטניק - תלמיד מחונן, פעיל חברתי וזוכה תחרות 2009
נאדין מרעי - י - מקיף פרדיס - מוחמד מחסן - המורה למתמטיקה שלי
נעם בורשט - י - ליאו באק,חיפה - היצור הטראגי שממנו עושים קומדיות, חנוך לוין
נעמה אגארי - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה - החיים כמשחק שחמט, גארי קספרוב
סוהילה סעיד אבו סיאם - י"ב - בית ספר רב תחומי אלנג'אח - רהט - להיות בדואי במדינת ישראל ח"כ הבדואי הראשון - טלאב אלסאנע
עופרי דותן - ט - אורט השומרון,בנימינה - מוחמד יונוס - בנק הלוואות לעניים
רחל בלאי - ט - אורט,רחובות - אגודת "iaej"
רייחן טישלר - י"א - תיכון מקיף היובל, הרצליה - פרופ' יצחק פלפל - אהדת החיידקים
שהר גרינברג - י"א - מקיף ז',אשדוד - שחר בירן - הגיבורה שלי (בצופים - קרית גת)
שחר אייבי - ט - אורט השומרון,בנימינה - גלולת הוידאו/ד"ר גבריאל עידן - ממציא גלולת המצלמה למעי הגס
שחר שבתאי - י - ליאו באק,חיפה - מיוזיק בונקר" - מנגינת פרידה, סלבה מסונז'ניק
שירה אורון - י - ליידי דיוויס,תל אביב - גלולת הוידאו/ד"ר גבריאל עידן - ממציא גלולת המצלמה למעי הגס
שני תורגמן - י - מקיף ז',אשדוד - אוגוסטו ומיקאלה אודונה (ALD)
תומא אבוקיה - ט - הכפר הירוק,רמת השרון - המדען מגנוס לארסן - הוגה פרויקט DUNE


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן