לרשימת התחרויות של גיליס

גיליס ה-51 2019 - 95 זוכים

מקום ראשון

איתי יהודה - י"ב - בן צבי,קריית אונו APIO (תוכנית בר אילן)
ליאור הדסי - י"ב
רועי סיני - י"ב - עתיד תיכון למדעים,לוד APIO CEOI

מקום שני

ליאור שיין - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
עידו קרשון - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יונתן איגלר - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה (בנו ארבל)

מקום שלישי

שחר פרידמן - י - דה שליט,רחובות
שבו רגבים - י"א - רבין,כפר סבא
יובל אילני - י"א - דה שליט,רחובות
אלמוג ולד - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
דרור פריד - י - עירוני ד',תל אביב

ציון לשבח

טומי ויינטראוב - י"א - איילון,חולון
דולב סחר - י"ב - עמי אסף,בית ברל
איל וולך - י"ב - מוסינזון,הוד השרון
רונאל לקר - י"א - תיכון הראל,מבשרת ציון
ריאד עבד אלראזק - י"ב - אבו סלים סלמאן אלשיך,אבו סנאן
גלעד רטי - י"ב - ישיבה תיכונית שעלבים,שעלבים
יובל גמזון-קפלר - י"ב - עתיד תיכון למדעים,לוד
אלעד שלמה סייג - י - עירוני ד',תל אביב
גיורא שווידלר - י"א - דה שליט,רחובות
אורי קרייטנר - י - עירוני ד',תל אביב
איתי כלב - י"א - קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר
יהל מנור - י - ליאו באק,חיפה
איתמר הדס - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון
דניאל אגסי - י"א - אהל שם,רמת גן
מאיה קלינשטיין - י"א - מו"ר,מכבים רעות
אודי מטלון - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
יהלי אהרליך - י"ב - אוסטרובסקי,רעננה
משה סינקלר - י"א - הימלפרב,ירושלים
ענבר ולד - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
סופיה קורבטובה - י"ב - ויצו,נהלל
אבנר קראוז - י"ב - קציר,חולון

אות המאה

דני הרשקו - י"ב - אורט,חולון
יאיר יוספי - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אורי שווירץ - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
ניקול גרוסמן - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה (בנו ארבל)
אורי אפלבוים - י"ב - ליאו באק,חיפה
נמרוד גודארד - י"ב - עתיד תיכון למדעים,לוד
נועם זקס - ט - אורט כרמים,כרמיאל
דניאל נוקראי - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
יוגב מוזס - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ניב פלג - י - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
אמיתי כהן - י - הכפר הירוק,רמת השרון
עומר בן שאול - י"א - תלמה ילין,גבעתיים
עברי נגר - י - רבין,כפר סבא
איתי טל - י"ב - ליאו באק,חיפה
יהונתן בירותי - י"ב - תיכון חדש,תל אביב
ליאור שיפמן - י"ב - תיכון יחד,מודיעין
דניאל הוך - י"ב - אמי"ת גוש דן,גבעת שמואל
יותם פיין - י - הכפר הירוק,רמת השרון
שחר אלפרט - י - רבין,כפר סבא
נתן פופקו - י"א - עירוני ד',תל אביב
יובל אנגלרד - י"א - הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב
דוד שמואל וגשל - י"ב - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
איתי זילברברג - ח - הנגיד,הרצליה
יונתן זוארץ - י - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
רוני חזן - י"א - עתיד תיכון למדעים,לוד
כפיר סילמן - ז - עירוני ד',תל אביב
רוניה חיניץ' - י"ב
יהונתן כהן - י"א - צפית,כפר מנחם
דין קרייזברג - י"ב - הנדסאים,הרצליה
אמרי שורץ - י - אוסטרובסקי,רעננה
יהב לזר - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
יהונתן חרמץ - י"א - ישיבת בני עקיבא,נחלים
יונתן חשפר - י"א - אשל הנשיא,באר שבע
יאיר שהם - ט - בן גוריון,נס ציונה
דור בביוף - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רועי רז לגזיאל - י"א - בן צבי,קריית אונו
יונתן פטאל - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
עדו אליהו - י"א - מו"ר,מכבים רעות
רפאל סרוסי - ח - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
אליס טיומקין - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
עדי סנה - י"ב - אוסטרובסקי,רעננה
איל אלפסי
יבגני מישליאקוב - ט - הריאלי העברי,הדר,חיפה
אופיר זילברשטיין - ט - תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב,ירושלים
יותם קפלן - ט - עתידים,הוד השרון
איוון ניטישינסקי - י"א - ויצו,נהלל
רועי אבידן - י - כרמל זבולון,יגור
עמית ששון - ט - אלברט איינשטיין,ראשון לציון
יוחאי מזוז - י"א - המכללה הטכנולוגית של חיל האוויר,באר שבע
ליאור עובדיה - ט - מקיף ג',אשדוד
אופיר ישראלי - י"א - אוסטרובסקי,רעננה
גל יורמן - י - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
עוז למדן - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
מוריה אלדר - י"א - אולפנת טליה,ירושלים
אטל גראואר - ט - מקיף ג',אשדוד
יונתן נסים - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה
יותם עמיר - ח - הנגיד,הרצליה
דניאל מריעז - י"ב - תיכון חדש,תל אביב
אביב חובר - י"א - עתיד תיכון למדעים,לוד
גילי סטפנסקי - י"ב - אורט,חולון
דולב ניב - י"ב - ויצו,נהלל
גיא לכמן - י - הכפר הירוק,רמת השרון
אמיל דיסקין - י"ב - יצחק שמיר,פתח תקווה


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן