לרשימת התחרויות של גיליס

גיליס ה-50 2018 - 100 זוכים

מקום ראשון

אוהד שינפלד
יונתן איגלר - י - תיכון אחד העם,פתח תקווה (בנו ארבל)

מקום שני

נועם רימוק - י"ב

מקום שלישי

רועי סיני - י"א - עתיד תיכון למדעים,לוד APIO CEOI
רום עמיעז - י"ב - עירוני ד',תל אביב
ליאור הדסי - י"א

מקום רביעי

דולב סחר - י"א - עמי אסף,בית ברל
ריאד עבד אלראזק - י"א - אבו סלים סלמאן אלשיך,אבו סנאן
גלעד רטי - י"א - ישיבה תיכונית שעלבים,שעלבים
ליאור שיין - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
שבו רגבים - י - רבין,כפר סבא
רונאל לקר - י - תיכון הראל,מבשרת ציון

ציון לשבח

איתי יהודה - י"א - בן צבי,קריית אונו APIO (תוכנית בר אילן)
דרור פריד - ט - עירוני ד',תל אביב
יואב צביאלי רנר - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אבי כדריה - י"ב - עירוני ד',תל אביב
שחר פרידמן - ט - דה שליט,רחובות
משה סינקלר - י - הימלפרב,ירושלים
עידו קרשון - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
יובל אילני - י - דה שליט,רחובות
איתן תירוש - י"ב - תמר אריאל (שפירא),נתניה (בנו ארבל)
מאיה נוה - י"ב - ליאו באק,חיפה
ליאור ז'לזניאק - י"ב - מקיף ח',אשדוד
טומי ויינטראוב - י - איילון,חולון
אלמוג ולד - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
עמית ובר - י"ב - בן צבי,קריית אונו
אלעד שלמה סייג - ט - עירוני ד',תל אביב
תום מושיוב - י"ב - משותף חוף הכרמל,מעגן מיכאל

אות המאה

גונן צימרמן - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
אסף דוד רימר - י"א - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
נתן פופקו - י - עירוני ד',תל אביב
אמיר נחום - י"א - בן צבי,קריית אונו
שגיא בוארון - י"א - עתיד תיכון למדעים,לוד
אורי שווירץ - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
יהל מנור - ט - ליאו באק,חיפה
רואי גולדנר - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
גיורא שווידלר - י - דה שליט,רחובות
מאיה קלינשטיין - י - מו"ר,מכבים רעות
ליאור לדרר - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
גיא דניאל הדס - י"א - בגין,ראש העין
יעל גליקסמן - י"א - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
נועם פלוס - י"א - אורט השומרון,בנימינה
עידו כרמל - י"ב - מוסינזון,הוד השרון
יונתן קרידי הלר - י"ב - הנדסאים,הרצליה (בנו ארבל)
דניאל הוך - י"א - אמי"ת גוש דן,גבעת שמואל
רוניה חיניץ' - י"א
עומר בן שאול - י - תלמה ילין,גבעתיים
ניב פלג - ט - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
אופיר שטרן
ליבי לובוביץ - י"ב - ליאו באק,חיפה
עמית בן טבו - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
שלמה יונתן סטרטייבסקי - י - שבח מופת,תל אביב
רותם מוזס - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אורי קאופמן - י"א
ענבר ולד - ז - חט"ב רשיש,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
דניאל אגסי - י - אהל שם,רמת גן
יוגב מוזס - ט - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ליאון בורשטיין - י - שרת,נתניה
אלון עפרוני - י"א - בן צבי,קריית אונו
גיל צלניק - י"ב
איתי טל - י"א - ליאו באק,חיפה
מתן-אל שפירא - י"ב - אמי"ת,מודיעין
בוריס רוזנפלד - י"א - חשמונאים,בת ים
יותם פיין - ט
עברי נגר - ט - שרת,כפר סבא
דניאל נוקראי - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
אדם גורמן - י"א - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
אמרי שורץ - ט - השרון,רעננה
אלון קגן - י"א
שמוליק כהן - י"ב - אורט,טבריה
יואב דניאלי - י"ב - רוגוזין,קריית אתא
עודד קפלן - י"ב - עירוני ד',תל אביב
אורי אפלבוים - י"א - ליאו באק,חיפה
יובל אנגלרד - י - הישיבה לאומנויות ומדעים בר אילן,תל אביב
עדו אליהו - י - תיכון מכבים רעות
אור טולדנו - י"א
אריאל טירקלטוב - י"א - תיכון אחד העם,פתח תקווה
ניקול גרוסמן - ט - חט"ב רשיש,פתח תקווה (בנו ארבל)
נתנאל שרעבי - י"ב - אמי"ת,מודיעין
אייל ליטויין - י
יונתן חשפר - י - אשל הנשיא,באר שבע
רן שיקלר - י - אשל הנשיא,באר שבע
אופיר ישראלי - י - אוסטרובסקי,רעננה
אמיל דיסקין - י"א - יצחק שמיר,פתח תקווה
יונתן לוי - י - קרית החינוך ע"ש א.קציר,רחובות
נצר עברי - י"ב - ישיבת כפר גנים,פתח תקווה
יובל גמזון-קפלר - י"א - עתיד תיכון למדעים,לוד
אור דהן - י - בן צבי,קריית אונו
ספיר צברי - י"ב - מוסינזון,הוד השרון
יהונתן ליפשיץ - י"א - בן צבי,קריית אונו
רועי ירון - י"ב - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
נמרוד גודארד - י"א - עתיד תיכון למדעים,לוד
יותם עמיר - ז - הנגיד,הרצליה
שגיא בינקוביץ׳ - י"ב
דניאל בוזקוב - י"ב - מקיף ג',אשדוד
עמית מילוא - י - אמי"ת גוש דן,גבעת שמואל
תמיר שפירא - ט - אמי"ת,מודיעין
אליהו בוגצ'וק - ט - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
תאיר שתית - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
פאדי חטיב - י - אלבשאאר למדעים,סחנין


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן