לרשימת התחרויות של גיליס

גיליס ה-49 2017 - 105 זוכים

מקום ראשון

דור מצר - י"ב - ליאו באק,חיפה (תוכנית בר אילן)

מקום שני

נועם תא-שמע - י"ב - עירוני ד',תל אביב APIO
בועז גוברמן - י"ב - דה שליט,רחובות
נועם רימוק - י"א

מקום שלישי

ליעם חנני - י"ב - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין
גיא שטוטלנד - י"ב - מקיף אמי"ת ה',באר שבע

מקום רביעי

אביאל בוג - י"ב - גינסבורג האורן,יבנה (תוכנית בר אילן)
ליאור ז'לזניאק - י"א - מקיף ח',אשדוד
יואב אבידן - י"ב - בן צבי,קריית אונו
אוהד שינפלד - י"ב - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון

מקום חמישי

עומרי פאר - י"ב - עמי אסף,בית ברל
יואב דניאלי - י"א - הטכניון, חיפה
רואי גולדנר - י"א - הכפר הירוק,רמת השרון
אלון הלר - י"ב - הנדסאים,הרצליה
דולב סחר - י - עמי אסף,בית ברל

ציון לשבח

איתי יהודה - י - בן צבי,קריית אונו APIO (תוכנית בר אילן)
עידו קרשון - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
ליאור שיין - י - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
אסף רימר - י - ישיבת אמי"ת עמיחי,רחובות
נועם לסרי - י"א - שמעון בן צבי,גבעתיים
מאיה נוה - י"א - ליאו באק,חיפה
יובל אילני - ט - דה שליט,רחובות
נדב צלניקר - י - גאון הירדן, נווה איתן
אמיר נחום - י - בן צבי,קריית אונו
טל דב קופלביץ - י"ב - העמק המערבי,יפעת
דנה זיידמן - י"ב - עתיד תיכון למדעים,לוד
עידו כרמל - י"א - מוסינזון,הוד השרון

אות המאה

רועי אלדר - י"א - בן צבי,קריית אונו
שירה בן דור - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
טומי ויינטראוב - ט - איילון,חולון
עדי שמיר - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
איתן תירוש - י"א - תמר אריאל (שפירא),נתניה (בנו ארבל)
איל וולך - י - מוסינזון,הוד השרון
עידן איזמירלי - י - קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר APIO CEOI
אלעד גל - י"א - אורט יגאל אלון,יקנעם
רונאל לקר - ט - חט"ב היובל,מבשרת ציון
רועי ירון - י"א - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
יותם לייבוביץ' - תיכון, שוהם
אבי כדריה - י"א - עירוני ד',תל אביב
יונתן קרידי הלר - י"א - הנדסאים,הרצליה (בנו ארבל)
ירדן מודעי - י"ב - אלון,רמת השרון
אלמוג ולד - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
עמית סולימן - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
אורי אפלבוים - י - ליאו באק,חיפה
איתמר צבי - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
עמרי הראל - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רום עמיעז - י"א - עירוני ד',תל אביב
ירין כהן - י"ב - מקיף ח', ראשון לציון
עמרי ישעיה - תיכון אזורי,באר טוביה
ליאור לדרר - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
רועי שורק - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
תום מושיוב - י"א - משותף חוף הכרמל,מעגן מיכאל
יואב צביאלי רנר - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אודי מטלון - י - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
אדר מלמד - קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר
אלון קייזמן - י"ב - שלהבת, שוהם APIO
מאיה קלינשטיין - ט - מו"ר,מכבים רעות
אפריים סדינוף
נמרוד ויניקוב - י"ב - עירוני ב' ע"ש יצחק רבין,מודיעין
עידן ריין - י"א - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
תומר קלמנוביץ - הדרים,הוד השרון
אביאל זכריה - מקיף י' ע"ש אלברט איינשטין, ראשון לציון
דניאל בוזקוב - י"א - מקיף ג',אשדוד
ערן שמעוני - י"ב - אורט סינגאלובסקי' תל אביב
יובל סלנט - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה APIO CEOI
מתן סגל - מקיף י עש אלברט אינשטיין, ראשון לציון
איתן בראון - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
אריאל חוזמן - י - אשל הנשיא,באר שבע
אוהד אבנרי - שמעון בן צבי,גבעתיים
איתמר אביגדורי - מקיף ג' ה"עמית",ראשון לציון
מוחמד מגאמסה - תיכון יפיע ע"ש ראוף אבו חאטום, יפיע
איתי טל - י - ליאו באק,חיפה
בוריס רוזנפלד - י - חשמונאים, בת ים
נטע אליהו - אליעזר בן יהודה, נס ציונה
ענבר ולד - ו - עין גנים,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
עומר פלג - תיכון ע"ש אילן רמון, הוד השרון
ליאור הדסי - י - הדרים,הוד השרון
עמית ובר - י"א - בן צבי,קריית אונו
ניר שלמון - י"א - בן צבי,קריית אונו APIO CEOI (תוכנית בר אילן)
ברק קולניק - בליך,רמת גן
יהונתן ליפשיץ - י - בן צבי,קריית אונו
רותם מוזס - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
עידו תורג'מן - מקיף כללי גוטוירט, שדרות
מיכאל בלכמן - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
יאיר אוגש - אלון,רמת השרון
דניאל גורן - מקיף ג' ה"עמית",ראשון לציון
דניאל הרשקו - אורט, חולון
נדב פנסקי - ישיבת בני עקיבא,גבעת שמואל
הילל לחמי - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
דניאל נוקראי - י - הכפר הירוק,רמת השרון (בנו ארבל)
מתן אביב - מקיף עירוני ח (חיים בר לב), ראשון לציון
שגיא בוארן - שוהם
יהונתן רגב - י"ב - צפית,כפר מנחם
יוסף קנר - ישיבה התיכונית, קרית אתא
ברק אהרוני - י"ב - דה שליט,רחובות
אלון עפרוני - י - בן צבי,קריית אונו
נדב כרמל - מוסינזון,הוד השרון
תמיר ברנס - תל אביב
ניב פלג - ח - מדעי טכנולוגי אמי"ת כפר בתיה,רעננה
אור ורדי - קלעי, גבעתיים
דניאל מרקוביץ' - ט - תמר אריאל (שפירא),נתניה
שבו רגבים - ט - שרת,כפר סבא
אריאל פרוסק - הנדסאים,הרצליה
עילי מילשטיין - הנדסאים,הרצליה
חן רותם - אנקורי, תל אביב


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן