לרשימת התחרויות של גיליס

גיליס ה-48 2016 - 115 זוכים

מקום ראשון

ירון ברודסקי - י"ב - דה שליט,רחובות
ליעם חנני - י"א - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין

מקום שני

אביאל בוג - י"א - גינסבורג האורן,יבנה (תוכנית בר אילן)
גיא קפון - י"ב - בן צבי,קריית אונו (תוכנית בר אילן)
עומרי פאר - י"א - עמי אסף,בית ברל

מקום שלישי

דור מצר - י"ב - ליאו באק,חיפה (תוכנית בר אילן)
נועם רימוק - י
נועם תא-שמע - י"א - עירוני ד',תל אביב APIO
ניב פרלמן - י"ב - שרת,נתניה

מקום רביעי

בועז גוברמן - י"א - דה שליט,רחובות

ציון לשבח

אוהד שינפלד - י"א - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
אור קצר
אורי ליבוביץ'
אלון גורני
אלון הלר - י"א - הנדסאים,הרצליה
ברק אהרוני - י"א - דה שליט,רחובות
גיא שטוטלנד - י"א - מקיף אמי"ת ה',באר שבע
דניאל בוגדג'נקו
יואב אבידן - י"א - בן צבי,קריית אונו
יואב דניאלי - י - רוגוזין,קריית אתא
יעקב קוסובורד - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
ירדן מודעי - י"א - אלון,רמת השרון
ליאור ז'לזניאק - י - מקיף ח',אשדוד
ליאור פורת - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
לירן מרקין - י"ב - ויצו,נהלל APIO
מאיה נוה - י - ליאו באק,חיפה
נועם טרובישי
נועם לסרי
עומר בוז'ן - י"א - ליאו באק,חיפה
דניאל רבינוביץ' - י"א - שבח מופת,תל אביב
רום עמיעז - י - עירוני ד',תל אביב
רועי יהודה גרוס
רועי יעקובסון - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
שירה בן דור - י"א - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים

אות המאה

אברהם סומר
אופיר עוזיאל
אופק רייזמן-קדר - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
אורי ורדי
אורי שמש
אורן סטרול
איתמר צבי - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
איתן תירוש - י - תמר אריאל (שפירא),נתניה (בנו ארבל)
אליאס ג'דעון
אליאס כהן אליאס
אלמוג ולד - ז - חט"ב רשיש,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
אלעד גל - י - אורט יגאל אלון,יקנעם
אמיר נחום - ט - שז"ר,קריית אונו
בועז מונטיליה - י - ליידי דיוויס,תל אביב
ברק קולניק - בליך,רמת גן
גבי וסלפון
גיל אמיר
גיל ברגר - תיכון המושבה,זכרון יעקב
גל אשכנזי
דניאל ברזני
דניאל טיקוצקי
דריה לויטן
היבה עבוד
וסילי גובורוחין
חיים צסרק
טל ברזילאי
טל ברק
טל דב קופלביץ - י"א - העמק המערבי,יפעת
יהונתן ליפשיץ - ט - שז"ר,קריית אונו
יובל סלנט - י"א - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה APIO CEOI
יובל תמיר
יונתן ורניק
יונתן קרידי הלר - י - הנדסאים,הרצליה (בנו ארבל)
יוסף אמרם
יוסף קנר - ישיבה התיכונית,קרית אתא
ירין כהן - י"א - מקיף ח',ראשון לציון
ליאור לדרר - י - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה
מאגיד חלף
מאור גבאי
מאיה ברוך
מאיה וולף
מאשה לפיד
מוריה שזיפי
מורן דאורי
מיטל בהיר
מתן כהן
מתן מוהבטי
מתן סטנגר
מתן עוזר
נטע אליהו - אליעזר בן יהודה,נס ציונה
ניר ברכה
סלמא עומר אלמלק
עדו פרנמן
עדי שמיר - י"א - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
עוז בלס
עומר בן שמחון
עומר פלג - תיכון ע"ש אילן רמון,הוד השרון
עידו כרמל - י - מוסינזון,הוד השרון
עידן דור - י"ב - אוסטרובסקי,רעננה
עמית ובר - י - בן צבי,קריית אונו
עמית קינן
עמרי ניטצקי
ערד זולטי
קסם ניניו
רומן קרבקוב
רון מועלם - י - בן צבי,קריית אונו
רוניה חיניץ' - ט - דה שליט,רחובות
רועי פרקש
רותם מוזס - י - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
רם פורטוגלי
שון גלנצן - ח - קרית החינוך ע"ש א.קציר,רחובות
שחר גרנות מאיר - י
שלמה מודלבסקי - י"ב - התיכון הישראלי למדעים ואומנויות,ירושלים
תהילה שלום
תום מושיוב - י - משותף חוף הכרמל,מעגן מיכאל
תומר בטאט
תומר בירן
תומר גולדברג
תומר פרנקפורטר
תומר קליגמן
תומר קלמנוביץ'


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן