לרשימת התחרויות של אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית

אולימפיאדת מדעי המחשב הישראלית ה-2017 2017 - 46 זוכים

הצטיינות

אבי כדריה - י"א - עירוני ד',תל אביב
אביאל בוג - י"ב - גינסבורג האורן,יבנה (תוכנית בר אילן)
אבנר קראוז - י - קציר,חולון
אוהד שינפלד - י"ב - גימנסיה ריאלית,ראשון לציון
איתי יהודה - י - בן צבי,קריית אונו APIO (תוכנית בר אילן)
אלון פלדמן - עתיד תיכון למדעים,לוד
אלון קייזמן - י"ב - שלהבת,שוהם APIO
אלון לוין - בן צבי,קריית אונו
אלמוג ולד - ח - חט"ב רשיש,פתח תקווה APIO (תוכנית בר אילן)
גל בר נחום - י"ב - עירוני ד',תל אביב
דניאל אגסי - ט - אהל שם,רמת גן
טל לויטן - עירוני ה',חיפה
טל דב קופלביץ - י"ב - העמק המערבי,יפעת
יואב תמיר - בליך,רמת גן
יובל הירש סטנצ'יו - י"ב - אהל שם,רמת גן
יובל סלנט - י"ב - הריאלי העברי,בית בירם,חיפה APIO CEOI
יובל שפרינץ - על יסודי,משגב
יוגב קוצר - י - מקיף ג',אשדוד
יונתן הדס - י"א - איילון,חולון
יוסף קנר - ישיבה תיכונית למדעים ואומנויות,קרית אתא
יותם רביץ - י"א - הנדסאים,הרצליה
ישראל קלרק - ישיבת שעלי תורה,בית שמש APIO
ליאור הדסי - י - הדרים,הוד השרון
ליעם חנני - י"ב - עירוני ג' ע"ש מוטה גור,מודיעין
מאיה מיסיוק - הכפר הירוק,רמת השרון
מיה שלזינגר - עירוני ד',תל אביב
מיכל בגם - הגימנסיה העברית "הרצליה",תל אביב
מתן נבו - י"ב - הכפר הירוק,רמת השרון
נגה אנושי - קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר
נדב גרוסמן - אמי"ת גוש דן,גבעת שמואל
נועם גוטרמן - י - אורט,קרית מוצקין
נועם תא-שמע - י"ב - עירוני ד',תל אביב APIO
ניר שלמון - י"א - בן צבי,קריית אונו APIO CEOI (תוכנית בר אילן)
נמרוד גודארד - י - עתיד תיכון למדעים,לוד
עדי ברשי - רוגוזין,קריית אתא
עומר לוי - גלילי,כפר סבא
עידו אלוני - י"א - על יסודי,משגב
עידן איזמירלי - י - קרית חינוך ע"ש דוד בן-גוריון,עמק חפר CEOI
עמרי וייסברט - י"ב - מקיף ג',אשדוד
ענבר ולד - ו - עין גנים,פתח תקווה (תוכנית בר אילן)
רון סולן - י"ב - תיכון הראשונים,הרצליה Mendaleev APIO
רועי סיני - י - עתיד תיכון למדעים,לוד APIO CEOI
רז ספיר - אהל שם,רמת גן
שירה בן דור - י"ב - התיכון שליד האוניברסיטה,ירושלים
שלמה ליבו - י"ב - עירוני ד',תל אביב
שקד אשכנזי - אורט טכניקום,גבעתיים


מצאתם שגיאות באתר זה? יש לכם מידע נוסף שהייתם רוצים שיופיע? לחצו כאן